Ш А Н О В Н І Б А Т Ь К И!

- Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником. Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із ситуації, конфліктів.

- Порадьте дитині в складних ситуаціях звертатися до класного керівника. Головне новоутворення підліткового періоду – відкриття своєї індивідуальності, свого „Я”.

- У цей час починається перебудова організму – дитина стає імпульсивною, у неї часто змінюється настрій, виникають конфлікти з ровесниками, бунт проти батьків.

- У дітей настає криза, пов’язана з бажанням здобути самостійність, звільнитися від батьківської опіки, з’являється страх перед невідомим дорослим життям. Зростає дух незалежності, який впливає на стосунки підлітка в сім’ї, у школі.

- Бажання звільнитися від зовнішнього контролю поєднується зі зростанням самоконтролю й початком свідомого самовиховання.

- Підліток дуже вразливий і легко піддається впливам як позитивним, так і негативним факторам.

- Дитина має підвищений рівень тривожності.

- Внутрішній світ дитини ще нестабільний, тому батькам не слід залишати своїх дітей без нагляду.

- Розширюється коло спілкування. З’являються нові авторитети. Підвищується інтерес до свого тіла, зовнішності. Недоліки й суперечності в поведінці близьких і старших сприймаються гостро і хворобливо.

- У батьках підлітки хочуть бачити друзів і порадників, а не диктаторів

/Files/images/Пам_ятка для батьків.jpg/Files/images/url.jpg/Files/images/s92402021.jpg/Files/images/26984200.jpg/Files/images/i (10).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 928

Коментарi