• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Щороку в школі проводяться творчі звіти вчителів, відкриті уроки, методичні декади, педагогічна виставка „Я атестуюсь”. Традиційні свята „Свято квітів”, Осінній та Новорічний бали, День Святого Валентина, День матері, День Перемоги, вшанування людей праці, талантів, різні конкурси та інше.Виставка квітівВиставка квітівВиставка квітівВиставка квітів

Виставка квітів у школі

„Село моє для мене ти єдине, для мене ти найкраще на землі”. Під таким девізом у школі відбулося вшанування разом з дирекцією ТОВ „Тулиголове” людей праці різних поколінь та професій, майстрів та майстринь, сільських талантів, чиїми натрудженими руками створений сільський добробут.

Рушник, що вміє промовляти.

Український рушник...Оздоблений квітами, зірками, птахами... Скільки промовив він присутнім директорам області в рамках літературно-етнографічного свята, проведеного в школі під час обласного семінару 21.12.02 року.

Літературно-етнографічне свято

Купальська ніч несе щасливу долю. З цим світлим днем пов’язані багато легенд, вірувань, обрядів. Все це було уявленням людей про щастя, добробут, щедрий врожай. Купальська ніч вабить таємничістю папороті як символу щастя, кохання та вогнем, що несе очищення. Всі загадкові істоти (ролі яких виконують учні Тулиголівської школи) торжествують цієї ночі: русалки, мавки, водяні, відьми. Але, як і повинно бути, перемагає добро.

Щорічно проводяться виставки „Дари природи”, „Природа і фантазія”. Кожного року проводиться урочиста посвята дошкільнят в учні 1 класу. Підтримуємо міцні зв’язки з шефами ТОВ „Тулиголівське”, батьками, громадськістю села. Плідно співпрацюють батьківський комітет та педагогічний колектив школи. Батьки допомагають у ремонті школи. Організовуються спільні вечори відпочинку, зокрема вогники „Батьки і діти”, родинні свята „Шануй батька і матір свою”, „Ти і я – разом дружна сім’я”, „Бабуся – берегиня роду”, „Цінуй руки матері”, „Квіти для мами” та інші.


Морально-правове виховання – одна із складових частин виховної роботи школи як в урочний так і в позаурочний час – диспути, круглі столи, ділові ігри, тематичні вечори, рейди-перевірки „Діти вулиці”, „Твій вільний час”, „Чим ти живеш дитино”, робота гуртків за інтересами, розвиток художньої самодіяльності вчителів та учнів під керівництвом вчителя музики Литвинова П.І..

Кiлькiсть переглядiв: 855

Коментарi